Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2014-06-24 11:27:01 61501

Ok, akkor marad a vízszintes.

Csak pont 3 méter körül kellene, és a ragasztás miatt nem jön ki két csíkból a méret, de majd megpróbálok lecsípni alul a lemezelésnél.

 

Köszi.

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-24 11:12:17 61500

Nem igazán szerencsés, mert az illesztésnél a vi könnyebben bejut.

Előzmény:
topikolos Creative Commons License 2014-06-24 10:58:46 61499

KömKel!

 

Azt a Dörken Delta Foxx fóliát lehet a lejtéssel párhuzamosan is lerakni, vagy mindenképpen rá mérőlegesen?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!