|
|
|
|
 |
topikolos
2014-06-24 11:27:01
|
61501
|
Ok, akkor marad a vízszintes.
Csak pont 3 méter körül kellene, és a ragasztás miatt nem jön ki két csíkból a méret, de majd megpróbálok lecsípni alul a lemezelésnél.
Köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-24 11:12:17
|
61500
|
Nem igazán szerencsés, mert az illesztésnél a vi könnyebben bejut. |
|
Előzmény:
 |
topikolos
2014-06-24 10:58:46
|
61499
|
KömKel!
Azt a Dörken Delta Foxx fóliát lehet a lejtéssel párhuzamosan is lerakni, vagy mindenképpen rá mérőlegesen?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|