|
|
|
|
 |
topikolos
2014-06-24 10:58:46
|
61499
|
KömKel!
Azt a Dörken Delta Foxx fóliát lehet a lejtéssel párhuzamosan is lerakni, vagy mindenképpen rá mérőlegesen?
|
|
 |
pajaci
2014-06-23 22:14:06
|
61497
|
Köszi még egyszer! |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-23 22:12:39
|
61496
|
Akkor elvileg el lehet sumákolni az engtervnél a statikát, vagy ha kérik, akkor 30e-ből megvan. |
|
Előzmény:
 |
pajaci
2014-06-23 22:11:49
|
61495
|
Köszi szépen azt felejtettem írni, hogy fa födémet szeretnék, és gk. válaszfalakat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|