|
|
|
|
 |
pajaci
2014-06-23 21:44:44
|
61493
|
Egy 75m2 lakóterű ház teljes födém-tető cseréje, tetőtér beépítéssel milyen engedélyezési, és tervezési díjakat von maga után. (kábépersacc) |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-23 20:05:05
|
61491
|
Engtervhez nem is kell más.
Egy ekkora méretű háznál egyébként meg sok is az 50e Ft, hacsak nem monolit födémes az egész. |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2014-06-23 19:05:55
|
61490
|
A statika dija csak két-három oldal számitásig és ugyanannyi irott szövegig reális. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|