|
|
|
|
 |
TrOn
2014-06-23 22:29:38
|
61498
|
Bocs, az ásványbeton helyett ásványgyapot akart lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
TrOn
2014-06-23 11:51:17
|
61484
|
Tudomásom szerint az LK az csak "ékelt", az LSK meg szigetelt. Azaz az LSK-nál a samott béléscső és a könnyűbeton váz között ásványbeton hőszigetelés is van, az LK-nál meg csak levegő.
|
|
Előzmény:
 |
DCSNZS
2014-06-22 21:04:13
|
61481
|
sziasztok!
A kéményeknél a Leier LK16 és a LSK16 között mi a különbség? Vegyentüzelésű kazánunk lesz.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|