Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-06-23 12:23:11 61485

Ez teljesen hivatalfüggő.

Van aholátveszik, és előirják a homlokzati befejezést x idő alatt, viszont pár helyen meg komplett szinezést is kérik.

 

Hivd fel az ügyintézőt, de azt mond neki, hogy pénzszűke miatt nem tudjátok most rárakni a külső vakolatot. Mert ha megemlited a hősziget, kérni fog tervmódositást.

A hozzászólás:
kzoz Creative Commons License 2014-06-23 10:16:20 61483

Sziasztok!

 

Új építésű családiháznál megadják a használatbavételi engedélyt, ha nincs rajta se vakolat se szigetelés, tehát natúran a főfal téglái látszanak? Azért kérdezem, mert erdetileg a terveken PTH 30K szerepel szigetelés nélkül, viszont a ház PTH 30 NF-ből épült és 12cm szigetelést tennék rá. Beépíthetőségbe belefér és ha megadják így a használatba vételit, akkor nem adnék be rá terv módosítást.

 

Köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!