|
|
|
|
 |
KömKel
2014-06-23 12:23:11
|
61485
|
Ez teljesen hivatalfüggő.
Van aholátveszik, és előirják a homlokzati befejezést x idő alatt, viszont pár helyen meg komplett szinezést is kérik.
Hivd fel az ügyintézőt, de azt mond neki, hogy pénzszűke miatt nem tudjátok most rárakni a külső vakolatot. Mert ha megemlited a hősziget, kérni fog tervmódositást. |
|
A hozzászólás:
 |
kzoz
2014-06-23 10:16:20
|
61483
|
Sziasztok!
Új építésű családiháznál megadják a használatbavételi engedélyt, ha nincs rajta se vakolat se szigetelés, tehát natúran a főfal téglái látszanak? Azért kérdezem, mert erdetileg a terveken PTH 30K szerepel szigetelés nélkül, viszont a ház PTH 30 NF-ből épült és 12cm szigetelést tennék rá. Beépíthetőségbe belefér és ha megadják így a használatba vételit, akkor nem adnék be rá terv módosítást.
Köszönöm előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|