|
|
|
|
 |
NS68
2014-06-23 20:26:37
|
2673
|
A Monori börzén tudsz venni. Ha fent vagy a Facebookon csatlakozz a csoportunkhoz mindíg van valakinek eladó.
https://www.facebook.com/groups/299832406742976/ |
|
 |
NS68
2014-06-23 20:21:33
|
2672
|
Ne kapkodd el a beszerzést, inkább szánjál rá 2-3000Ft-ot és vegyél szép szinü vagy kontyos gerléket. A kacagó nagyon szapora és arra is fel kell készülni hogy mit csilálsz a szaporulattal. A sima vadas és szőke sajnos ajándékba se kell senkinek. |
|
A hozzászólás:
 |
vinbala03
2014-06-23 08:23:21
|
2671
|
Viszonylag nagy légtérbe szeretnék 3 párt. Egy vadas tarka párt már intéztem is amint kész a hely jöhetnek. Egy szőke tojót is tudok szerezni de én nagyon szeretnék minimum 1 elefántcsont színűt és azt még nem tudom hol találhatok. A hímet és a tojót hogy tudnám megkülönböztetni ha nincsenek párba állva? Köszönöm sokat segítetek! |
|
Előzmény:
 |
NS68
2014-06-20 21:14:51
|
2669
|
A kacagót is jobb páronként külön tartani. Ha több van együtt verekednek a hímek, az erősebb lekopaszthatja gyengébbet, és nem is tudnak nyugodtan költeni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|