|
|
|
|
 |
Pitylogós
2014-06-22 22:53:37
|
61482
|
Ez most nem reklám akar lenni de nekem a parkettás srác aki csinálta a szalagparkettát hozta az anyagot is, egy közepes laminált árában...
Nekem jobban esik rálépni mint a lamináltra.
Megtalálod itt: www.aparketta.hu
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-21 17:02:12
|
61480
|
Inkább szebbek...
Mivel nem csak egy festett minta+védőlakk a felületük, hanem valódi fa réteg és lakk.
Illetve sérülés (kopás) esetén újra csiszolhatók+lakkozhatók.
Mivel nem csak egy festett minta+védőlakk a felületük, hanem valódi fa réteg. |
|
A hozzászólás:
 |
Pharaoh85
2014-06-21 14:52:29
|
61479
|
Hi!
Az olcsóbb szalagparketták vannak annyival jobbak, amenyvel még így is drágábbak egy jobb laminált padlónál? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|