Keresés

Részletes keresés

siófoki35 Creative Commons License 2014-06-21 10:40:45 22544

valóban jóféle film :)

 

Amúgy itt új vagyok, illenék bemutatkoznom. Eddig nem foglalkoztam filmes fotózással, csak gyerekkoromban lődöztem filmre, amíg nem volt digitális fényképezőm. Aztán nemrég rátaláltam Szegecs oldalára, meg otthon is előkerült egy Smena 8M és egy Lubitel-2, és igencsak kedvet kaptam a filmes fotózáshoz. Egy-két színes filmet már elfotóztam, most beszereztem pár tekercs Fomapan és Ilfordpan 100-ast. Eredmények még a nyáron várhatók! :)

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2014-06-21 10:10:18 22543

A lejárt filmek rovatában ezúttal a Kodak Hawkeye 400 Surveillance kerül bemutatásra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!