|
|
|
|
 |
vinbala03
2014-06-23 08:23:21
|
2671
|
Viszonylag nagy légtérbe szeretnék 3 párt. Egy vadas tarka párt már intéztem is amint kész a hely jöhetnek. Egy szőke tojót is tudok szerezni de én nagyon szeretnék minimum 1 elefántcsont színűt és azt még nem tudom hol találhatok. A hímet és a tojót hogy tudnám megkülönböztetni ha nincsenek párba állva? Köszönöm sokat segítetek! |
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2014-06-20 21:14:51
|
2669
|
A kacagót is jobb páronként külön tartani. Ha több van együtt verekednek a hímek, az erősebb lekopaszthatja gyengébbet, és nem is tudnak nyugodtan költeni. |
|
Előzmény:
 |
vinbala03
2014-06-20 15:03:38
|
2668
|
Köszönöm szépen a választ!
Nem tudom megállapítani milyen színű a szeme. (Valószínűleg van bennük tarka)
Kaptak egy nagyobb ketrecet és egy jó fészket amibe tegnap bele is került a 2. tojás amin szorgalmasan ül is a hím általában. :D kaptak 3 csavart fűz ágat ülőrúdnak. A tyúkjaimat most fogom páronként (sajnos csak 3 pár marad) különhelyezni így felszabadul a röpde. Kicsit gerlebarátabbá kell tenni és átköltözhetnek :D Így szeretnék beszerezni még 2 pár kacagót! Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem ha a meglévő pár mellé akiknek tojásuk talán fiókájuk is van mire megérkeznek a többiek berakom az új párokat nem fogják bántani a fiókákat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|