Keresés

Részletes keresés

Military Busman Creative Commons License 2014-06-21 09:01:15 257

Szia G!

 

Elhiszem hogy idegesít akkor jó a moci ha tiszta és minden működik rajta!Szóval ha sok időd van és lelkesedésed csak akkor álljál neki!

Amúgy csak te látod hogy nem működik!

Viszont az biztos hogy ezt a motort nem kell szerelgetni és szétszedni minden hétvégén hogy működjön megbízható szuper kis járgány!

 

 

Üdv 

A hozzászólás:
Énvagyokmagam Creative Commons License 2014-06-20 10:43:03 252

Szia Busman!

Na basszus!

Egy b..szos elem miatt ennyi elemet kell bontani? :-)

Frankó.:-)

Lehet nem szedem szét inkább hanem ránézek a telefonomra.:-) Igazából azt a két első csavart ami szemmel is látható az első idomon kiszedtem, de nem tudtam merre van a következő amit bontani kellene. A Leonardom már ismertem mint a tenyerem, mert azt sajna sokat kellett szerelni. Ezzel remélem nem így lesz, csak idegesít kicsit a dolog.

Szia G.

 

Előzmény:
Military Busman Creative Commons License 2014-06-19 21:00:05 250

Szia G!

 

A szitu az hogy a pár csavar az az eleje aztán a többi a plexi takaró aztán plexi és akkor jön az első idom ami gyakorlatilag a motor hűtő takaró és a lábtámasz mögötti idom!Az egyben egy hatalmas idom!A csavarjai műszerfaltól indulnak és a lábtámasz gumiját óvatosan felpattintod alatta vannak a csavarok és azok fogják össze a középső idommal az első idomot!Én amikor szétszedtem és láttam a hűtőt meg a műszerfal hátulját mindent megnéztem leellenőriztem sőt a hűtőt is kipucoltam!

 

Üdv 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!