Keresés

Részletes keresés

glennmiller Creative Commons License 2014-06-20 09:16:22 3940

Hali ! Én 1 Sironar S-t birtoklok pár hete. 210 5,6 Apo S 5X7-hez . Ennél talán nincs is jobb. Az N széria lényegesen olcsóbb,többen azt írták róla ,hogy annyival meg nem gyengébb. Elképesztő az S, nekem nem kell jobb !

 

A hozzászólás:
mudman Creative Commons License 2014-06-20 00:00:26 3939

Jó napot!

 

Érdeklődnék, hogy a nemes társaság mit ajánlana 5x7-es gépre, mindenes objektívnek. (Nem lesz pénzem többre...)

Én rútul eltévedtem a Symmarok és Sironarok világában, szemem előtt már lidérces Excelek villódznak, kirajzolt képkör mérettel, anyámkínjával.

Szóval segítsetek, legyetek olyan jók. 

Szeretném, ha beleférnének a mozgatások is és meglepő módon a részletgazdag, kontrasztos képekre bukom. Azt hiszem.

Eddig a 210-es Symmar-S szimpatikus, de semmi tapasztalatom nincs a témában, így nyugodtan kiröhöghettek miatta.

 

Előre is köszönöm.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!