|
|
|
|
 |
glennmiller
2014-06-20 09:16:22
|
3940
|
Hali ! Én 1 Sironar S-t birtoklok pár hete. 210 5,6 Apo S 5X7-hez . Ennél talán nincs is jobb. Az N széria lényegesen olcsóbb,többen azt írták róla ,hogy annyival meg nem gyengébb. Elképesztő az S, nekem nem kell jobb !
|
|
A hozzászólás:
 |
mudman
2014-06-20 00:00:26
|
3939
|
Jó napot!
Érdeklődnék, hogy a nemes társaság mit ajánlana 5x7-es gépre, mindenes objektívnek. (Nem lesz pénzem többre...)
Én rútul eltévedtem a Symmarok és Sironarok világában, szemem előtt már lidérces Excelek villódznak, kirajzolt képkör mérettel, anyámkínjával.
Szóval segítsetek, legyetek olyan jók.
Szeretném, ha beleférnének a mozgatások is és meglepő módon a részletgazdag, kontrasztos képekre bukom. Azt hiszem.
Eddig a 210-es Symmar-S szimpatikus, de semmi tapasztalatom nincs a témában, így nyugodtan kiröhöghettek miatta.
Előre is köszönöm.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|