Keresés

Részletes keresés

python 357 Creative Commons License 2014-06-20 01:51:44 56

Akkor megszívhatja a rosszfiú!!!!:))).....

A hozzászólás:
vinettu Creative Commons License 2014-06-19 23:33:01 55

Kívül egy síkban van a pajzs és a betét, belül lóg ki fél centit, hogy a kulcscsomó ne koptassa az ajtót feleslegesen.

Előzmény:
python 357 Creative Commons License 2014-06-19 22:28:30 53

Jól választottál!

Ötféle nyitási módszer ellen hatásos ez a zárbetét!.

Én a 400-as szériából rendeltem pár zárbetétet, -és eddig nagyon meg vagyok elégedve velük! Sajnos édesanyám nehezen szokja meg a túlfordítást a kulcs kivételekor,-de hát valamit valamiért! Az biztos, hogy a betörő tovább megy ha meglátja a Tokoz zárbetétet,  de az fontos,-hogy törésvédelem legyen a zárbetét körül,-nehogy a törő szerszámmal  rá tudjon nyúlni a betétre,-mert akkor ketté töri akár a 400-as is,-hiába van egy keményfém erősítés a zárbetét alsó részében!!!!.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!