|
|
|
|
 |
python 357
2014-06-20 01:51:44
|
56
|
Akkor megszívhatja a rosszfiú!!!!:)))..... |
|
A hozzászólás:
 |
vinettu
2014-06-19 23:33:01
|
55
|
Kívül egy síkban van a pajzs és a betét, belül lóg ki fél centit, hogy a kulcscsomó ne koptassa az ajtót feleslegesen. |
|
Előzmény:
 |
python 357
2014-06-19 22:28:30
|
53
|
Jól választottál!
Ötféle nyitási módszer ellen hatásos ez a zárbetét!.
Én a 400-as szériából rendeltem pár zárbetétet, -és eddig nagyon meg vagyok elégedve velük! Sajnos édesanyám nehezen szokja meg a túlfordítást a kulcs kivételekor,-de hát valamit valamiért! Az biztos, hogy a betörő tovább megy ha meglátja a Tokoz zárbetétet, de az fontos,-hogy törésvédelem legyen a zárbetét körül,-nehogy a törő szerszámmal rá tudjon nyúlni a betétre,-mert akkor ketté töri akár a 400-as is,-hiába van egy keményfém erősítés a zárbetét alsó részében!!!!..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|