|
|
|
|
 |
KömKel
2014-06-19 22:34:43
|
61477
|
Igazad van.
Akkor valahogy máshogyan jelölik a 19 cm magas erősitett E gerendát, de most nem találom... pedig a napokban futottam össze vele valahol. |
|
 |
koca.caola
2014-06-19 22:16:20
|
61476
|
Köszi mindenkinek! |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2014-06-19 22:06:07
|
61475
|
Úgy emlékszem mintha az"M"-es magasabb lenne, 24 cm, de nem vagyok benne biztos.
|
|
Előzmény:
 |
koca.caola
2014-06-19 21:52:35
|
61473
|
Honnan lehet megtudni, hogy az e gerenda M-es vagy nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|