|
|
|
|
 |
greghun
2014-06-20 11:19:05
|
61478
|
Szia,
én bicikli gumi ragasztóval próbálnám meg (az elég rugalmas ilyesmihez) |
|
 |
C20NE
2014-06-19 13:51:50
|
61452
|
Vegyél bicikli belsőhöz ragasztót és foltot, azzal tökéletesen lehet javítani. |
|
 |
Dunit
2014-06-19 13:00:21
|
61450
|
Az általános gumijavítókkal. Pl. amivel a bicikli belsőt. Nyersgumi aromás oldószerrel.
Ha még egyáltalán árulnak ilyeneket ! |
|
 |
KömKel
2014-06-19 12:34:09
|
61448
|
Fújd tele purhabbal ;) |
|
A hozzászólás:
 |
ilias
2014-06-19 12:31:07
|
61447
|
Sziasztok!
OFF
Tudtok esetleg olyan ragasztót vagy habot, amivel bőr focilabda belsőt lehet javítani? Tüske méretű a lyuk.
ON
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|