Keresés

Részletes keresés

greghun Creative Commons License 2014-06-20 11:19:05 61478

Szia,

én bicikli gumi ragasztóval próbálnám meg (az elég rugalmas ilyesmihez)

c-stahl Creative Commons License 2014-06-19 15:01:54 61459

defektjavító slime?

vagy: http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/motor/?dr=78524&cmd=pic&id=1024330 de ez belőső javításra nem biztos, hogy jó.

 

C20NE Creative Commons License 2014-06-19 13:51:50 61452

Vegyél bicikli belsőhöz ragasztót és foltot, azzal tökéletesen lehet javítani.

Dunit Creative Commons License 2014-06-19 13:00:21 61450

 Az általános gumijavítókkal. Pl. amivel a bicikli belsőt. Nyersgumi aromás oldószerrel.

 Ha még egyáltalán árulnak ilyeneket !

KömKel Creative Commons License 2014-06-19 12:34:09 61448

Fújd tele purhabbal ;)

A hozzászólás:
ilias Creative Commons License 2014-06-19 12:31:07 61447
Sziasztok!

OFF

Tudtok esetleg olyan ragasztót vagy habot, amivel bőr focilabda belsőt lehet javítani? Tüske méretű a lyuk.

ON

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!