Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2014-06-18 12:54:32 61434

Esztrich kültérre nem való. Rendes beton a megfelelő vastagságban, vasalva, esetleg ha porlik a régi erősíteni impregnálással.

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2014-06-18 12:22:52 61432

kérdeznék, járdabetonozás: mint a képen látható van itt minden..ezeréves beton, járdának bitumen aszfalt stb.  hogy tudnék itt valami kulturált kocsifeljárót meg járdát csinálni? arra gondoltam hogy a régi betonra estricht betont öntenék a bitumenre meg kevernék sóderből+cementből hagyományos betont.

jó ez így?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!