|
|
|
|
 |
C20NE
2014-06-18 12:54:32
|
61434
|
Esztrich kültérre nem való. Rendes beton a megfelelő vastagságban, vasalva, esetleg ha porlik a régi erősíteni impregnálással. |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2014-06-18 12:22:52
|
61432
|
kérdeznék, járdabetonozás: mint a képen látható van itt minden..ezeréves beton, járdának bitumen aszfalt stb. hogy tudnék itt valami kulturált kocsifeljárót meg járdát csinálni? arra gondoltam hogy a régi betonra estricht betont öntenék a bitumenre meg kevernék sóderből+cementből hagyományos betont.
jó ez így?  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|