|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-06-22 16:18:26
|
599
|
Szia!
Szerintem érdemes lenne felhívni Dr Székely Attilát és konzultálni vele.Hátha....! Keres vissza a fórumon a homeopátiás és a galajos oldat leírásánál megtalálod.
Jobbulást a cicának, neked meg kitartást.
Üdv Tünde |
|
A hozzászólás:
 |
andikovi70
2014-06-18 12:01:22
|
598
|
Sziasztok. Cicám, Vördzsi születése óta leukózisos.... majdnem kezdetek óta kapja a Vetri DMG-t, fél éves korában pedig humán interferont kapott. Épp nekiálltunk volna gyűjtögetni a Virbagen Omegára, mikor a vérvételt és uh-ot követően kiderült, egy fehér folt van a máján. Jövő hétre kapunk Budapesten időpontot májbiopsziára. Sajnos a gyulladás mellett szóba jöhet a daganat és a limfóma. Leukózisos lévén nem kizárt. :( Nem tudjuk, ha arról van szó és nem áttétes, érdemes e megműteni, épp azért gondolkodunk mert leukózisos, gyenge immunrendszerű. Tudtok olyan homeopátiás szert amely hatásos, akár a daganat akár a limfóma ellen kicsit fel tud lépni: Persze gyógyítani tudom, hogy nem lehet.... de ha nem lehet vagy nem szeretnénk műteni, más alternatívát azért kipróbálnánk. Én örülnék a legjobban, ha gyulladás volna, de muszáj felkészülni a rosszabb verzióra is. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|