|
|
|
|
 |
Pitylogós
2014-06-18 10:12:30
|
61421
|
Télen jó, de nyáron nem ér semmit... |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2014-06-18 09:55:12
|
61420
|
PIR panel. raadasul nem kell fole legres.
Vajk |
|
Előzmény:
 |
milyen matracot
2014-06-18 09:37:49
|
61418
|
Tetoteri hoszigetelesnel ugy nez ki, hogy az egyik helyiseghez csak a szarufak koze tudok kb. 12 m2, 10-12 cm vastag hoszigetelo anyagot rakni. Az eddigi legjobb, amit lattam, az Ursa DF 32 Platinum uveggyapot, 0.032 W/mK-es. Van ennel jobb, megfizetheto, amit erdemes lenne hasznalni? Koszonom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|