Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2014-06-17 20:24:18 1743

2014? :)

 

A menühöz egy jó tanács, csak az egészségetek érdekében:

 

 

:)))))

 

Üdv,

T

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2014-06-17 20:11:27 1742

Helló, aug 1-2-3????

 

K

Előzmény:
szypy7 Creative Commons License 2014-06-13 15:02:14 1740

Üdv minden régi,illetve új fórumozónak!:-)

 

Külön Kristóf,és B.SZ. Tamás Barátunknak:)

 

Bontott cserépkályhák továbbra is eladók,jobbára aranybarna,illetve vajszínben,különböző méretekben.

Érdeklődni az aktuális készletről telefonon,a hét minden napján,egész nap:30-654-60-30-as telefonszámon.

Helyileg Bács megyében.

Kristóf,találd már ki légyszi mikor jöttök,ki kell még gondolnom a menüt:))

 

Tamás,rég hallottunk felőled,remélem jól megy sorotok:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!