|
|
|
|
 |
BSzTom
2014-06-17 20:24:18
|
1743
|
2014? :)
A menühöz egy jó tanács, csak az egészségetek érdekében:

:)))))
Üdv,
T |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
szypy7
2014-06-13 15:02:14
|
1740
|
Üdv minden régi,illetve új fórumozónak!:-)
Külön Kristóf,és B.SZ. Tamás Barátunknak:)
Bontott cserépkályhák továbbra is eladók,jobbára aranybarna,illetve vajszínben,különböző méretekben.
Érdeklődni az aktuális készletről telefonon,a hét minden napján,egész nap:30-654-60-30-as telefonszámon.
Helyileg Bács megyében.
Kristóf,találd már ki légyszi mikor jöttök,ki kell még gondolnom a menüt:))
Tamás,rég hallottunk felőled,remélem jól megy sorotok:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|