Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-17 12:55:24 61410

Jó, ez a jogi rész igaz! De ezt hagyjuk. A kalkulátor meg .... laikusok vagyunk Kömkel :-)....ebből lehetett kiindulni :-)

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-17 12:51:28 61409

Ezek a kalkulátorok nagyon általánositanak, és pont azok a részletek nincsenek benne, amiket minden házra egyedileg kell kiszerkeszteni, kiszámolni, és ezek a legdrágábbak.

(egy ereszcsatorna megvan 3500 Ft/fm-ből, az attikafal 15-20e Ft/fm pl)

 

Teljes mértékben kizárt, hogy egy lapostetős emeletráépités még csak közelitőleg is hasonló árban legyen egy magastetős beépitéssel.

 

Aki lapostetős házat akar épiteni, MÉG TELEKVÁSÁRLÁS ELŐTT be kell menni a főépitészhez, és megkérdezni, hogy településképi szempontból mehet-e (ha egyébként nem előirás a kötelező magastető, és belefér az épitménymagasságba, stb).

Ahol nem jellemző a lapostető, ott a legritkább esetben engedik csak meg.

 

Máskülönben úgy jár, mint pár ügyfelem, akik telekvásárlás után szembesültek azzal, hogy az előre megálmodott kégliből szinte semmi sem valósulhat meg...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-17 12:40:48 61407

Nekem mindegy, én is átszámoltam a kalkulátorokkal a házamat így is úgy is, nekem ház nm-ére vetítve 20 000 ft-ttal olcsóbbra jönne ki lapostetővel...

 

De te vagy a szakember :-)...tudhatod jobban, csak az én házamra ez nem igaz. Én meg ebből indultam ki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!