|
|
|
|
 |
Garfield007
2014-06-17 11:20:17
|
61400
|
És ha raksz rá egy randa tetőt elrondítva az eredeti tervet is, akkor mehet?
Érdekes világ ez :-) |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-17 11:16:04
|
61397
|
Mert településképi szempontból nem illik az utcaképbe.
Abba az utcába, ahol nincs lapostetős épület, rohadt nehéz átverni egy ilyet a főépitészen és tervtanácson, hiába van egy utcával arrébb tucatszám ilyen. |
|
Előzmény:
 |
Garfield007
2014-06-17 10:57:30
|
61395
|
Azt három tőmondatban le lehet írni, hogy miért nem engedték?
A CSAK nem ér :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|