Keresés

Részletes keresés

Garfield007 Creative Commons License 2014-06-17 10:54:21 61394

Ez honnan eredeztethető, hogy olcsóbb a lapostető?

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-17 10:47:52 61392

mert egyszerűen olcsóbb!

 

Vannak komoly kétségeim...

Azonos hőszigeteltség esetén (mondjuk U=0,14)

aligha lesz olcsóbb a lapos tető, mint a fafödém+tető, sőt!

 

halaloszto Creative Commons License 2014-06-17 10:32:58 61390

satorban lakni meg olcsobb. nem lehet cel a leheto legolcsobb legnagyobb hazat megepiteni. vannak akik megprobaljak, es sikerul is nekik, tonkre is van teve par kornyek ilyenekkel.

 

Vajk

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-17 10:28:26 61389

Ne törődj senkivel! Ma már én is lapostetős házat csinálnék, ha ronda, ha nem, mert egyszerűen olcsóbb! 

Előzmény:
jacquesDave Creative Commons License 2014-06-17 10:25:51 61388

Töck Jenő és KalásziM!

 

:-) bunker, ronda? Ez ízlés kérdése, valakinek a mediterrán, magyaros mediterrán, vagy az ehhez hasonló kissé hivalkodó, túldíszített házak jönnek be. Ritkábbak a letisztult, sallangmentes magastetős házak. Nekem egy lakógépre lesz szükségem, minimál díszítéssel (vagy egyáltalán semmivel), minimál fűtés, fehér falak, nagy ablakok.

 

Nem kovácsoltvas kerítésre akarok költeni százezreket, hanem szigetelésre és jó tervekre.

 

A vízszigetelést jó szakember gondolom jól meg tudja csinálni. A magastetőnél pedig gondolom olcsóbb. Ha van ízlésen, vízszigetelésen felül is ellenérved, szívesen meghallgatom :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!