|
|
|
|
 |
Garfield007
2014-06-17 10:54:21
|
61394
|
Ez honnan eredeztethető, hogy olcsóbb a lapostető? |
|
 |
Törölt nick
2014-06-17 10:47:52
|
61392
|
mert egyszerűen olcsóbb!
Vannak komoly kétségeim...
Azonos hőszigeteltség esetén (mondjuk U=0,14)
aligha lesz olcsóbb a lapos tető, mint a fafödém+tető, sőt!
|
|
 |
halaloszto
2014-06-17 10:32:58
|
61390
|
satorban lakni meg olcsobb. nem lehet cel a leheto legolcsobb legnagyobb hazat megepiteni. vannak akik megprobaljak, es sikerul is nekik, tonkre is van teve par kornyek ilyenekkel.
Vajk |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-06-17 10:28:26
|
61389
|
Ne törődj senkivel! Ma már én is lapostetős házat csinálnék, ha ronda, ha nem, mert egyszerűen olcsóbb! |
|
Előzmény:
 |
jacquesDave
2014-06-17 10:25:51
|
61388
|
Töck Jenő és KalásziM!
:-) bunker, ronda? Ez ízlés kérdése, valakinek a mediterrán, magyaros mediterrán, vagy az ehhez hasonló kissé hivalkodó, túldíszített házak jönnek be. Ritkábbak a letisztult, sallangmentes magastetős házak. Nekem egy lakógépre lesz szükségem, minimál díszítéssel (vagy egyáltalán semmivel), minimál fűtés, fehér falak, nagy ablakok.
Nem kovácsoltvas kerítésre akarok költeni százezreket, hanem szigetelésre és jó tervekre.
A vízszigetelést jó szakember gondolom jól meg tudja csinálni. A magastetőnél pedig gondolom olcsóbb. Ha van ízlésen, vízszigetelésen felül is ellenérved, szívesen meghallgatom :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|