Keresés

Részletes keresés

Garfield007 Creative Commons License 2014-06-17 08:07:21 61387

Azért a nagy faluban, a Napraforgó utca környékén eléldegélnék azokban a randa, lapostetős házakban...

A hozzászólás:
KalásziM Creative Commons License 2014-06-17 04:10:07 61384

 És ronda.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!