Keresés

Részletes keresés

jacquesDave Creative Commons License 2014-06-17 10:25:51 61388

Töck Jenő és KalásziM!

 

:-) bunker, ronda? Ez ízlés kérdése, valakinek a mediterrán, magyaros mediterrán, vagy az ehhez hasonló kissé hivalkodó, túldíszített házak jönnek be. Ritkábbak a letisztult, sallangmentes magastetős házak. Nekem egy lakógépre lesz szükségem, minimál díszítéssel (vagy egyáltalán semmivel), minimál fűtés, fehér falak, nagy ablakok.

 

Nem kovácsoltvas kerítésre akarok költeni százezreket, hanem szigetelésre és jó tervekre.

 

A vízszigetelést jó szakember gondolom jól meg tudja csinálni. A magastetőnél pedig gondolom olcsóbb. Ha van ízlésen, vízszigetelésen felül is ellenérved, szívesen meghallgatom :-)

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2014-06-16 20:41:31 61383

És még bunker-szerú is.

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2014-06-16 20:37:42 61382

Lapostetőt nagyon jól kell megcsinálni, mert különben rögtön beázik. Ha jól van megcsinálva, akkor kicsit később.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!