|
|
|
|
 |
jacquesDave
2014-06-17 10:25:51
|
61388
|
Töck Jenő és KalásziM!
:-) bunker, ronda? Ez ízlés kérdése, valakinek a mediterrán, magyaros mediterrán, vagy az ehhez hasonló kissé hivalkodó, túldíszített házak jönnek be. Ritkábbak a letisztult, sallangmentes magastetős házak. Nekem egy lakógépre lesz szükségem, minimál díszítéssel (vagy egyáltalán semmivel), minimál fűtés, fehér falak, nagy ablakok.
Nem kovácsoltvas kerítésre akarok költeni százezreket, hanem szigetelésre és jó tervekre.
A vízszigetelést jó szakember gondolom jól meg tudja csinálni. A magastetőnél pedig gondolom olcsóbb. Ha van ízlésen, vízszigetelésen felül is ellenérved, szívesen meghallgatom :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2014-06-16 20:41:31
|
61383
|
És még bunker-szerú is. |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2014-06-16 20:37:42
|
61382
|
Lapostetőt nagyon jól kell megcsinálni, mert különben rögtön beázik. Ha jól van megcsinálva, akkor kicsit később. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|