Keresés

Részletes keresés

BeNiTo Creative Commons License 2014-06-24 11:36:39 61502

Köszi!

Igen, közben megnéztük közelebbről is, és sajnos nem ússzuk meg a mostani burkolat felverését, és rendes alzat, vízszigetelés, hőszigetelés, alzat, burkolat rend kialakítását. Így valamivel fentebb kerül a szintje a terasznak, de az ide vezető ajtót is ennek megfelelően állítjuk majd be.

 

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-16 16:28:19 61380

Azt jelenti, hogy egy lakott tér feletti járható terasznak igen komoly épületszerkezeti kritériumoknak kell megfelelnie.

Mert ha szarul hőszigetelik, az penészesedést és/vagy szerkezeten belüli fagyási problémákat okozhat.

 

Kell:

- megfelelő lejtés

- megfelelő vizszigetelés

- rendes méretű hőszigetelés

- lecsurgó viznek vizelvezetés

- rendes aljzatbetonok

 

Jellemzően még a 6-8 évvel ezelőtt készülő házaknál se csinálták meg ezeket tisztességesen, mert JÓL megcsinálni rohadt drága, igaz hogy csak egyszer kellene...

Előzmény:
BeNiTo Creative Commons License 2014-06-16 16:16:02 61378

Nem tudom, hogy mennyi van fölötte, meg fogom nézni. Az át kell gondolni az egészet mit jelent pontosabban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!