|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-16 16:20:45
|
61379
|
Teljesen igazad van. |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2014-06-16 15:35:14
|
61374
|
Szomszédokkal csakis mindent precízen, alaposan, konfliktusokat már csírájában elfojtva. Tipikus, hogy jön a nagy barátság, hetente grillparti, aztán pár év és anyázás. Én nem járok át senkihez de mindenkivel jóban vagyok. Sövényt minden évben megkérdezem, gond-e, kivágjam-e tőből, vegyek nekik valamilyen fából készült takarást...eddig mindig az volt a válasz, hogy örülnek a zöldnek, de minden évben megkérdezem újra. Elfelejtik, aztán jön a morgás, stb.
Számomra teljesen elfogadhatatlan, hogy átkúrom a vizet a szomszédba. Inkább ne játsszanak a lányok, de tanulja már meg a dr meg a dr-né, hogy meddig tart a tulajdona. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|