Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-16 13:12:55 61371

Igazából nem okoztak még kárt. A slagos sztori azon a nyáron volt, amikor elkezdtem volna építkezni, és akkor keményebben szóltam, hogy ez felejtős, mert ha átáztatják a talajt, akkor rájuk verem a többlet költséget....de ezt normál hangnemben mondtam nekik és megértették. Aztán amikor építkeztem - mondjuk száraz nyár is volt - nem volt gond. Majd egyszer csak észre vettem a csövet, meg a finoman megemelt bejáratot. 

 

Nem baj, mert a csövet betömtem -biztos észre vették - a többit meg szintén megoldom idén. Csak annyira rühellem ezt a mentalitást! Ez az egy bánt.

 

 

A hozzászólás:
Lacivill Creative Commons License 2014-06-16 12:59:23 61370

 szóval nem bunkók, csak átszivattyúzzák hozzád a ganajt? Vagy valamit félreértek?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-16 12:56:00 61368

Ez nem ilyen egyszerű. Jóban vagyunk, a lányaink játszanak együtt. Ez az 1 stiklijük van, amit még el is néznék - mert elbaszták a bejáratot, a jó kis homoktalajra ráterítettek hozott agyagot és még le is viacolorozták - ha nem a házamtól 4 méterre történne mindez, úgy, hogy a terep még tovább lejt a házam felé.

 

De nincs elmérgesedve semmi. 

 

Sőt, mivel én is hasonló gonddal leszek kénytelen szembenézni a 40 m nyelemen, kitaláltam egy megoldást és meg fogom beszélni velük. Javaslatot teszek nekik a hiba olcsó elhárítására - mert van lehetőség rá!

Én olyan rendes szomszéd vagyok, amilyen kevés van, és ezen nem is akarok változtatni! De meg fogom oldani velük :-).

Csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy ki mit tenne, és egy kicsit arra is, hogy szerintetek jogom van-e erőteljesebben fellépni, ha nem sikerül megoldani velük. Egyébként intelligens fiatal házaspár, orvosok, szóval nem bunkók. Csakhát minden szentnek....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!