Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-17 07:54:57 61385

de csak picit.. :)

A hozzászólás:
Garfield007 Creative Commons License 2014-06-16 12:58:42 61369

Egyébként intelligens fiatal házaspár, orvosok, szóval nem bunkók.

 

A csúcs az volt, amikor a megtelt ciszternáját 3 búvárszivattyúval és 3 slaggal átszivattyúzta a telkünkre....lefotóztam, és visszadobáltam a slagokat.

 

Itt éreztem egy kis ellentmondást :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-16 12:56:00 61368

Ez nem ilyen egyszerű. Jóban vagyunk, a lányaink játszanak együtt. Ez az 1 stiklijük van, amit még el is néznék - mert elbaszták a bejáratot, a jó kis homoktalajra ráterítettek hozott agyagot és még le is viacolorozták - ha nem a házamtól 4 méterre történne mindez, úgy, hogy a terep még tovább lejt a házam felé.

 

De nincs elmérgesedve semmi. 

 

Sőt, mivel én is hasonló gonddal leszek kénytelen szembenézni a 40 m nyelemen, kitaláltam egy megoldást és meg fogom beszélni velük. Javaslatot teszek nekik a hiba olcsó elhárítására - mert van lehetőség rá!

Én olyan rendes szomszéd vagyok, amilyen kevés van, és ezen nem is akarok változtatni! De meg fogom oldani velük :-).

Csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy ki mit tenne, és egy kicsit arra is, hogy szerintetek jogom van-e erőteljesebben fellépni, ha nem sikerül megoldani velük. Egyébként intelligens fiatal házaspár, orvosok, szóval nem bunkók. Csakhát minden szentnek....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!