Keresés

Részletes keresés

Garfield007 Creative Commons License 2014-06-16 12:46:11 61366

Ez a helyzet már teljesen mérges.

Csak konfliktussal jöhetsz ki belőle jól, ha nem akkor sajna nézzünk szembe a valósággal, balek vagy.

És ez nem bántás, szimpla tény megállapítás. 
Vagy befenyíted a "kedves" szomszédot vagy folyamatosan a hülyeségei ellen védekezhetsz.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-16 12:40:19 61365

Igen, ezt mind tudom, az önkormányzat építési osztályán meg is kérdeztem, de semmiképp nem mérgesíteném el a helyzetet, amíg nem muszály - persze balek sem leszek. 

 

Szóval nehéz ügy a rossz szomszéd.....

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-06-16 11:21:33 61360

Benne van az Otékban (és a helyi rendeletekben is általában), hogy mindenki köteles a csapadékvizét a saját telkén belül elszikkasztani.

 

Bár az a gond, hogy az ilyen hülyékkel háborúzhat az ember, nem értenek se a szép szóból, se a hatóságiból. Büntetést meg igen ritkán szabnak ki rájuk, jó pár menetben megy csak az ejnye-bejnyézés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!