Keresés

Részletes keresés

ghosty9 Creative Commons License 2014-06-16 12:52:39 61367

"Ezt nyújtja a jogállam..."

 

Amúgy nem, ezt nyújtja a magyar állam. Odáig teljesen rendben lenne, hogy nem folyamodhatsz (folyamodhatnál) tettlegességre azzal az indoklással, hogy "hát nyilvánvalóan nekem van igazam" -- ott a gond, ami az után jön, hogy a jegyzőhöz fordulsz...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-16 10:43:47 61357

Jogod van minden esetben a jegyzőhöz fordulni, birtokháborítás címszóval.

Ezt nyújtja a jogállam...

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-16 10:04:41 61355

Ha már ilyen jó kis kerítéses téma van:

 

A szomszédom állandóan trükközik, hogy hogyan engedje át az esővizét a telkünkre. Először betett a kocsibeállójára ( a ház/házunk felé lejt mert lényegében mindketten egy gödörben vagyunk ) egy olyan U-profilú vízelvezetőt, aminél átfúrta a kerítés betonját és átvezette a 125-ös kg csővel a vizet....volt kupakom, lezártam. Aztán megemelte és belejtette az utat mifelénk, hogy átfollyon a víz a kerítés hálóján. Többször is szóltam neki. A csúcs az volt, amikor a megtelt ciszternáját 3 búvárszivattyúval és 3 slaggal átszivattyúzta a telkünkre....lefotóztam, és visszadobáltam a slagokat. A kerítés ráadásul szemből jobb oldali, tehát a miénk. 

 

Most azontúl, hogy elküldenétek a k. anyjába, meg feljelentenétek, szóval ezen kívül - mert ezt nem akarom - ti mit tennétek? 

Egyátalán mihez van jogom ebben a helyzetben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!