|
|
|
|
 |
milyen matracot
2014-06-15 22:39:20
|
61348
|
Koszonom. Felskicceltem (nem meretaranyosan), a ket teto kozotti szurke valami lenne a cserepszinu badog. Jol ertettem a javaslatod? A cserepszinusegnek "csak" esztetikai szerepe van, igaz? |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-15 21:48:42
|
61345
|
Én inkább egy ál-oromfalat csináltatnék a két tető találkozására, mert igy van lehetőség a normális bádogozás elkészitésére.
Annyi az egész, hogy az ács csináljon egy a te cserepezésed fölé 15 cm-el fölényúló dobozolást, amit cserépszinű bádogozással körbe lehet burkolni. |
|
Előzmény:
 |
milyen matracot
2014-06-15 19:23:13
|
61337
|
Ugy erted, badogbol csinaltatni egy "lepcsot" a ket resz kozotti szintkulonbseg athidalasara? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|