Keresés

Részletes keresés

milyen matracot Creative Commons License 2014-06-15 22:39:20 61348

Koszonom. Felskicceltem (nem meretaranyosan), a ket teto kozotti szurke valami lenne a cserepszinu badog. Jol ertettem a javaslatod? A cserepszinusegnek "csak" esztetikai szerepe van, igaz?

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-15 21:48:42 61345

Én inkább egy ál-oromfalat csináltatnék a két tető találkozására, mert igy van lehetőség a normális bádogozás elkészitésére.

Annyi az egész, hogy az ács csináljon egy a te cserepezésed fölé 15 cm-el fölényúló dobozolást, amit cserépszinű bádogozással körbe lehet burkolni.

Előzmény:
milyen matracot Creative Commons License 2014-06-15 19:23:13 61337

Ugy erted, badogbol csinaltatni egy "lepcsot" a ket resz kozotti szintkulonbseg athidalasara?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!