Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2014-06-15 19:40:33 61340

" Tehát az E ből kívánsz a  C -be kerülni. OK. Miért nem az  A-ba, hiszen csak pénz kérdés." 

 

jó.  :-)

ki akarom dobni a konvektorokat és radiátorokat szeretnék. 

 

A hozzászólás:
Égető1 Creative Commons License 2014-06-15 19:34:09 61338

 Ezek az osztályok vannak :

 

Osztály

%

Megnevezés

A+

< 55

Fokozottan energiatakarékos

A

56 - 75

Energiatakarékos

B

76 - 95

Követelménynél jobb

C

96 - 100

Követelménynek megfelelő

D

101 - 120

Követelményt megközelítő

E

121 - 150

Átlagosnál jobb

F

151 - 190

Átlagos

G

191 - 250

Átlagost megközelítő

H

251 - 340

Gyenge

I

341 <

Rossz

 

 Tehát az E ből kívánsz a  C -be kerülni. OK. Miért nem az  A-ba, hiszen csak pénz kérdés.

Előzmény:
murray Creative Commons License 2014-06-15 13:34:45 61332

tudom h már nem érvényes most mondjam azt hogy az előszobában olyan lukak és repedések voltak h ki majdnem ki lehetett látni..egy hétig csak a vakoltunk..

 

Ok, előbb szigetelni akarok mert a falak is rondák kívülről..ez jogos. 

alapterületem: 138nm. abból kb 25-30 padlásszoba ferde falakkal ugyebár. 

ez mit jelent?

"az épület fajlagos hőveszteségtényezője nem felel meg? "

a másik:"páradiffuziós szempontból megfelelő? 

energiaosztály: E 

elérhető: C 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!