|
|
|
|
 |
murray
2014-06-15 19:40:33
|
61340
|
" Tehát az E ből kívánsz a C -be kerülni. OK. Miért nem az A-ba, hiszen csak pénz kérdés."
jó. :-)
ki akarom dobni a konvektorokat és radiátorokat szeretnék.
|
|
A hozzászólás:
 |
Égető1
2014-06-15 19:34:09
|
61338
|
Ezek az osztályok vannak :
Osztály
%
Megnevezés
A+
< 55
Fokozottan energiatakarékos
A
56 - 75
Energiatakarékos
B
76 - 95
Követelménynél jobb
C
96 - 100
Követelménynek megfelelő
D
101 - 120
Követelményt megközelítő
E
121 - 150
Átlagosnál jobb
F
151 - 190
Átlagos
G
191 - 250
Átlagost megközelítő
H
251 - 340
Gyenge
I
341 <
Rossz
Tehát az E ből kívánsz a C -be kerülni. OK. Miért nem az A-ba, hiszen csak pénz kérdés. |
|
Előzmény:
 |
murray
2014-06-15 13:34:45
|
61332
|
tudom h már nem érvényes most mondjam azt hogy az előszobában olyan lukak és repedések voltak h ki majdnem ki lehetett látni..egy hétig csak a vakoltunk..
Ok, előbb szigetelni akarok mert a falak is rondák kívülről..ez jogos.
alapterületem: 138nm. abból kb 25-30 padlásszoba ferde falakkal ugyebár.
ez mit jelent?
"az épület fajlagos hőveszteségtényezője nem felel meg? "
a másik:"páradiffuziós szempontból megfelelő?
energiaosztály: E
elérhető: C
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|