Keresés

Részletes keresés

Brikk stone Creative Commons License 2014-06-15 19:49:51 61341

 Van benne valami. Tény, hogy  el lehet zárni a radiátorokat, de maga a kazán test is leadhat valami hőt.

murray Creative Commons License 2014-06-15 19:38:57 61339

mármint a kazán helyben fűt vagy a radiátorokat fűti? gondolom a radiátorok fűtése elzárható

A hozzászólás:
Wattocsak Creative Commons License 2014-06-15 19:08:27 61336

A Mika kazánra gondolsz? Vigyázz!! ha melegvizet is termeltetsz vele akkor az nyáron is fűti a szobát kis mértékben. Na nem nagyon de nyáron minden fűtés borzasztó tud lenni. Már csak a gondolatától is kiráz a hideg:-)

Előzmény:
murray Creative Commons License 2014-06-15 09:41:58 61328

itt van a ház winwattos energetika papirja

itt az van hogy a "Fűtés éves fajlagos nettó hőenergia igénye: 175.85 kWh/m2a

 

ez kell nekem? ez alapján hogy számolom ki hogy 1 vagy 2 db ilyen gázkazán kell nekem? 

 

(azóta ezer mindent kicseréltem amúgy 2 db új bej. ajtó , ablakok, dryvit is tervben stb) 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!