|
|
|
|
 |
Brikk stone
2014-06-15 19:49:51
|
61341
|
Van benne valami. Tény, hogy el lehet zárni a radiátorokat, de maga a kazán test is leadhat valami hőt. |
|
 |
murray
2014-06-15 19:38:57
|
61339
|
mármint a kazán helyben fűt vagy a radiátorokat fűti? gondolom a radiátorok fűtése elzárható |
|
A hozzászólás:
 |
Wattocsak
2014-06-15 19:08:27
|
61336
|
A Mika kazánra gondolsz? Vigyázz!! ha melegvizet is termeltetsz vele akkor az nyáron is fűti a szobát kis mértékben. Na nem nagyon de nyáron minden fűtés borzasztó tud lenni. Már csak a gondolatától is kiráz a hideg:-) |
|
Előzmény:
 |
murray
2014-06-15 09:41:58
|
61328
|
itt van a ház winwattos energetika papirja
itt az van hogy a "Fűtés éves fajlagos nettó hőenergia igénye: 175.85 kWh/m2a
ez kell nekem? ez alapján hogy számolom ki hogy 1 vagy 2 db ilyen gázkazán kell nekem?
(azóta ezer mindent kicseréltem amúgy 2 db új bej. ajtó , ablakok, dryvit is tervben stb)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|