|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-15 22:49:29
|
61350
|
most szigetelték a panelunkat 10 cm gyapottal, mindenkinek fel kellett furni, nagyobb (hosszabb konzolt, és szépen körbeszigetelték.
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2014-06-15 09:35:45
|
61327
|
Ha előbb a konzolt teszed fel, hogy szigetelsz?
Azt meg akar lehet...mundjuk 'korbe'
Inkabb az a kerdes, hogy a 15 vagy vastagabb szigetelesnel mennyi fog kilogni a konzolbol es azon hogyan fer el a klima ! :-)
En masr olyat is lattam, hogy a komplett klimat korbeszigeteltek a 'szakemberek'. A fele a szigetelesben eltunt...,hogy lehet karbantartani majd, ......az jo kerdes ! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-06-15 07:32:21
|
61326
|
Az így nem működik. A szinezésnek, szigetelésnek kell előbb elkészülni, és utána nagyon hosszú dübeles csavarokat kell használni! Ha előbb a konzolt teszed fel, hogy szigetelsz? Lehet, csak randa lesz! Nem lesz annak semmi baja! Ésszel csinálva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|