Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2014-06-15 09:35:45 61327

 Ha előbb a konzolt teszed fel, hogy szigetelsz?

 

Azt meg akar lehet...mundjuk 'korbe'

Inkabb az a kerdes, hogy a 15 vagy vastagabb szigetelesnel mennyi fog kilogni a konzolbol es azon hogyan fer el a klima !  :-) 

 

En masr olyat is lattam, hogy a komplett klimat korbeszigeteltek a 'szakemberek'. A fele a szigetelesben eltunt...,hogy lehet karbantartani majd, ......az jo kerdes !

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-15 07:32:21 61326

Az így nem működik. A szinezésnek, szigetelésnek kell előbb elkészülni, és utána nagyon hosszú dübeles csavarokat kell használni! Ha előbb a konzolt teszed fel, hogy szigetelsz? Lehet, csak randa lesz! Nem lesz annak semmi baja! Ésszel csinálva.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-14 21:40:58 61322

én felszerelném először, és körbeszigetelném

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!