|
|
|
|
 |
Alapi42
2014-06-15 05:53:03
|
61325
|
Fordulj poloska írtókhoz. Azok állítólag mindent kiírtanak. (mondják magukról ) |
|
A hozzászólás:
 |
Budai Szabolcs
2014-06-14 21:19:40
|
61321
|
Üdv VAN valaki akinek volt hasonló tapasztalata 10 éves tetőszerkezetben egy szoba amit eddig nem használta, most ott aludva egy percegő hangot hallottam ( gondolom valami faevő bogár) gipszkarton, tapéta van fenn. _Valami ötlet hogy találjam meg a kis dögöt, dögöket ha felülről ( tetőtér felől) nem férek hozzá? _Illetve milyen szert javasoltok az elintézésére?
Egyáltalán hogyan lehet megakadályozni a bejutásukat a tetőtérbe, azért annyira nem nagy méretűek, szerintem akár hálón keresztül is bejutnak.
Üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|