|
|
|
|
 |
milyen matracot
2014-06-15 17:22:02
|
61333
|
Koszonom a valaszokat a szigetelesre szerelesi kerdesemre. Ra lesz szerelve, hosszu csavarokkal. A legkondis szaki is ezt a megoldast javasolta. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-06-14 19:37:18
|
61320
|
Nem szokott sérülni. Én tudok olyat, akinek 25 cm-es hőszigetelésen "lóg" a kültérije és nem sérült meg a szigetelés! Nyugi! |
|
Előzmény:
 |
milyen matracot
2014-06-14 19:24:16
|
61319
|
Legkondi kulso egysegenek es viraglada tartoknak a felszerelesevel kapcsolatban lenne kerdesem. Tervben van kb. 15 cm-es EPS hoszigeteles, halozas, stb. a falakra. Erre a hoszigetelesre ra lehet-e rogziteni a fenti dolgokat, meg fogja-e birni oket anelkul, ohgy serulne? Elore is koszonom a valaszt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|