|
|
|
|
 |
c-stahl
2014-06-15 11:17:14
|
61330
|
én biztos, hogy a konzolokat szerelném fel előbb. a konzol hosszát kell növelni, de így a szilárd falnak támaszkodik a konzol, nem a hőszigetelésnek, fixen meghúzható, nem lazul meg. ennél a megoldásnál az lehet a probléma, hogy a standard klima konzol rövid. ez áthidalható pl. hilti, sikla, müpro tartószerkezeti elem használatával. |
|
 |
Alapi42
2014-06-15 05:50:59
|
61324
|
Rá nem lehet, de megfelelő hosszúságú átmenő csavarokkal megoldható. A csavaroknak a kemény falba kell menniük legalább 6 - 10 cm mélységben.
Tehát jó hosszú csavarokat szerezz bé !
pl. 22 - 25 cm hosszúakat. Ha nincs csináltatsz. |
|
 |
Törölt nick
2014-06-14 21:40:58
|
61322
|
én felszerelném először, és körbeszigetelném |
|
 |
Törölt nick
2014-06-14 19:37:18
|
61320
|
Nem szokott sérülni. Én tudok olyat, akinek 25 cm-es hőszigetelésen "lóg" a kültérije és nem sérült meg a szigetelés! Nyugi! |
|
A hozzászólás:
 |
milyen matracot
2014-06-14 19:24:16
|
61319
|
Legkondi kulso egysegenek es viraglada tartoknak a felszerelesevel kapcsolatban lenne kerdesem. Tervben van kb. 15 cm-es EPS hoszigeteles, halozas, stb. a falakra. Erre a hoszigetelesre ra lehet-e rogziteni a fenti dolgokat, meg fogja-e birni oket anelkul, ohgy serulne? Elore is koszonom a valaszt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|