|
|
|
|
 |
BSzTom
2014-06-17 20:06:33
|
1741
|
Szia Szypy,
Köszi, minden oké velünk, remélem veletek is. Zajlik az élet, egyre jobban megy minden, egyre bizakodóbbak vagyunk. :)
Épp tegnap küldtem egy mailt, a raptormacskára, XIII. kerületi bontás ügyében.
Emellett persze foci VB-láz, este meccsek, reggel karikás szemek. :)
Üdv,
T
|
|
A hozzászólás:
 |
szypy7
2014-06-13 15:02:14
|
1740
|
Üdv minden régi,illetve új fórumozónak!:-)
Külön Kristóf,és B.SZ. Tamás Barátunknak:)
Bontott cserépkályhák továbbra is eladók,jobbára aranybarna,illetve vajszínben,különböző méretekben.
Érdeklődni az aktuális készletről telefonon,a hét minden napján,egész nap:30-654-60-30-as telefonszámon.
Helyileg Bács megyében.
Kristóf,találd már ki légyszi mikor jöttök,ki kell még gondolnom a menüt:))
Tamás,rég hallottunk felőled,remélem jól megy sorotok:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|