Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2014-06-17 20:11:27 1742

Helló, aug 1-2-3????

 

K

BSzTom Creative Commons License 2014-06-17 20:06:33 1741

Szia Szypy,

 

 

Köszi, minden oké velünk, remélem veletek is. Zajlik az élet, egyre jobban megy minden, egyre bizakodóbbak vagyunk. :)

Épp tegnap küldtem egy mailt, a raptormacskára, XIII. kerületi bontás ügyében.

 

Emellett persze foci VB-láz, este meccsek, reggel karikás szemek. :)

 

Üdv,

T

 

A hozzászólás:
szypy7 Creative Commons License 2014-06-13 15:02:14 1740

Üdv minden régi,illetve új fórumozónak!:-)

 

Külön Kristóf,és B.SZ. Tamás Barátunknak:)

 

Bontott cserépkályhák továbbra is eladók,jobbára aranybarna,illetve vajszínben,különböző méretekben.

Érdeklődni az aktuális készletről telefonon,a hét minden napján,egész nap:30-654-60-30-as telefonszámon.

Helyileg Bács megyében.

Kristóf,találd már ki légyszi mikor jöttök,ki kell még gondolnom a menüt:))

 

Tamás,rég hallottunk felőled,remélem jól megy sorotok:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!