Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-13 14:52:58 61316

Kömkel!

 

Beszéltünk azokról a munkákról, amit az ecceri paraszt legálisan megcsinálhat épülő házán.

Azt mond már meg légyszives, hogy az ilyet kell -e vezetni az építési naplóba v nem? Tudod : burkolgatások, tetőhőszigetelés, gipszkarton, ablakbeállítás ---amikről kérdeztelek.

hogy állnak ezek? Írni kell? 

 

Köszi!

 

E

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-13 11:06:35 61314

Értem, köszi!

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-13 11:04:25 61313

Igen.

De abban minden apró változtatás rohadt sok módositást okoz, nagyon aprólékos munka vele dolgozni.

 

Egy Winwattos helyiségenkénti hőigény számitást 10-15e Ft-ért meg lehet csinálni, PHPP ennek a tizszerese.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-13 10:50:51 61312

A PHPP pontosabb. Ti használtok ilyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!