|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-13 14:52:58
|
61316
|
Kömkel!
Beszéltünk azokról a munkákról, amit az ecceri paraszt legálisan megcsinálhat épülő házán.
Azt mond már meg légyszives, hogy az ilyet kell -e vezetni az építési naplóba v nem? Tudod : burkolgatások, tetőhőszigetelés, gipszkarton, ablakbeállítás ---amikről kérdeztelek.
hogy állnak ezek? Írni kell?
Köszi!
E |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-13 11:04:25
|
61313
|
Igen.
De abban minden apró változtatás rohadt sok módositást okoz, nagyon aprólékos munka vele dolgozni.
Egy Winwattos helyiségenkénti hőigény számitást 10-15e Ft-ért meg lehet csinálni, PHPP ennek a tizszerese. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-06-13 10:50:51
|
61312
|
A PHPP pontosabb. Ti használtok ilyet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|