|
|
|
|
 |
KömKel
2014-06-13 11:04:25
|
61313
|
Igen.
De abban minden apró változtatás rohadt sok módositást okoz, nagyon aprólékos munka vele dolgozni.
Egy Winwattos helyiségenkénti hőigény számitást 10-15e Ft-ért meg lehet csinálni, PHPP ennek a tizszerese. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-06-13 10:50:51
|
61312
|
A PHPP pontosabb. Ti használtok ilyet? |
|
Előzmény:
 |
KömKel
2014-06-13 09:43:11
|
61311
|
Az hogy mennyire elég a 6 kW nem az alapterülettől függ, hanem hőigényt kell számolni a lakásra, és abból kiderül. És nem a 30 évvel ezelőtti 30-50W/m3 adattal számolni, hanem tisztességesen Winwattal, mert az mutatja meg a valós hőigényt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|