Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-06-13 11:04:25 61313

Igen.

De abban minden apró változtatás rohadt sok módositást okoz, nagyon aprólékos munka vele dolgozni.

 

Egy Winwattos helyiségenkénti hőigény számitást 10-15e Ft-ért meg lehet csinálni, PHPP ennek a tizszerese.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-13 10:50:51 61312

A PHPP pontosabb. Ti használtok ilyet?

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-06-13 09:43:11 61311

Az hogy mennyire elég a 6 kW nem az alapterülettől függ, hanem hőigényt kell számolni a lakásra, és abból kiderül. És nem a 30 évvel ezelőtti 30-50W/m3 adattal számolni, hanem tisztességesen Winwattal, mert az mutatja meg a valós hőigényt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!