Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-06-13 09:43:11 61311

Az hogy mennyire elég a 6 kW nem az alapterülettől függ, hanem hőigényt kell számolni a lakásra, és abból kiderül. És nem a 30 évvel ezelőtti 30-50W/m3 adattal számolni, hanem tisztességesen Winwattal, mert az mutatja meg a valós hőigényt.

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2014-06-13 09:33:35 61310

megnéztem egy ilyen 6kw os kazán 60-70nm re elég tehát nekem két db kéne. kb 180-200e ft körül van az ára akkor még mindig jobban járok ha 400ért veszek 2 gázkazánt mint egy cirkó+kémény+engedélyek.?

 

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-06-12 15:41:00 61305

Közben eszembe jutott, hogy van egy konvektor helyére rakható kazán .

Ezzel legalább a kémény mizériát meg lehet úszni, csak az a kérdés, hogy a 6 kW elég-e az épületre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!