|
|
|
|
 |
murray
2014-06-13 09:33:35
|
61310
|
megnéztem egy ilyen 6kw os kazán 60-70nm re elég tehát nekem két db kéne. kb 180-200e ft körül van az ára akkor még mindig jobban járok ha 400ért veszek 2 gázkazánt mint egy cirkó+kémény+engedélyek.?
|
|
 |
murray
2014-06-12 19:40:36
|
61308
|
kösz, elolvastam ez tök jó főleg a kéménymentesség illetve az engedélymentesség miatt. a házba kéne 2 nagyradiátor, 3 közepes +2 fürdöszoba radiátor
após gázszerelő megmutatom neki a prosit róla! kösz! |
|
 |
Törölt nick
2014-06-12 16:18:43
|
61306
|
Ha egy nem elég, többet is be lehet tenni, szétosztva. |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-12 15:41:00
|
61305
|
Közben eszembe jutott, hogy van egy konvektor helyére rakható kazán .
Ezzel legalább a kémény mizériát meg lehet úszni, csak az a kérdés, hogy a 6 kW elég-e az épületre. |
|
Előzmény:
 |
murray
2014-06-12 13:20:59
|
61297
|
rendben köszönöm az infókat. akkor azt kérdezném hogy melyik a legolcsóbban szabályosan kivitelezhető kémény+cirkó megoldás? van erre valami leírás a hatósági dolgokat is beleértve? a ház önálló, a gázóra az előszobában. viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|