Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2014-06-13 09:33:35 61310

megnéztem egy ilyen 6kw os kazán 60-70nm re elég tehát nekem két db kéne. kb 180-200e ft körül van az ára akkor még mindig jobban járok ha 400ért veszek 2 gázkazánt mint egy cirkó+kémény+engedélyek.?

 

murray Creative Commons License 2014-06-12 19:40:36 61308

kösz, elolvastam ez tök jó főleg a kéménymentesség illetve az engedélymentesség miatt. a házba kéne 2 nagyradiátor, 3 közepes +2 fürdöszoba radiátor

após gázszerelő megmutatom neki a prosit róla! kösz! 

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-12 16:18:43 61306

Ha egy nem elég, többet is be lehet tenni, szétosztva.

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-12 15:41:00 61305

Közben eszembe jutott, hogy van egy konvektor helyére rakható kazán .

Ezzel legalább a kémény mizériát meg lehet úszni, csak az a kérdés, hogy a 6 kW elég-e az épületre.

Előzmény:
murray Creative Commons License 2014-06-12 13:20:59 61297

rendben köszönöm az infókat. akkor azt kérdezném hogy melyik a legolcsóbban szabályosan kivitelezhető kémény+cirkó megoldás? van erre valami leírás a hatósági dolgokat is beleértve? a ház önálló, a gázóra az előszobában.  viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!