Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2014-06-12 14:18:58 61303

értem. minden így megy, tudom.

A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2014-06-12 13:56:16 61301

Hidd el, nem tudod igy forumokrol osszeszedni hogy pont tenalad pont iden mik az aktualis szabalyok. Muszaj keress egy helyi kivitelezot, es o tudni fog mindent. Hogy mit lehet, mit nem lehet. Ha kell gazterv, neki lesz tervezoje aki megcsinalja ugy hogy lehet ki sem megy. (es nem lesz dragabb mint aki te a google-val talalsz, es akinek fingja nincs a nalad helyi szolgaltato rigojairol) Es neki lesz telefonszama, ahol el lehet intezni nemkethetmulvara a gazoraleszedest, es o tudni fogja a gazmeosnak nem csak a mobilszamat, hanem a becenevet, es a gyerekei nevet, eletkorat is. Nem mindegy hogy azon megy a beszelgetes hogy hany mm atmeroju a legbeejto, vagy arrol hogy hogyan kapnak a halak, felvettek-e a gyereket a gimibe.

 

Vajk

Előzmény:
murray Creative Commons License 2014-06-12 13:20:59 61297

rendben köszönöm az infókat. akkor azt kérdezném hogy melyik a legolcsóbban szabályosan kivitelezhető kémény+cirkó megoldás? van erre valami leírás a hatósági dolgokat is beleértve? a ház önálló, a gázóra az előszobában.  viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!