|
|
|
|
 |
murray
2014-06-12 14:18:58
|
61303
|
értem. minden így megy, tudom. |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2014-06-12 13:56:16
|
61301
|
Hidd el, nem tudod igy forumokrol osszeszedni hogy pont tenalad pont iden mik az aktualis szabalyok. Muszaj keress egy helyi kivitelezot, es o tudni fog mindent. Hogy mit lehet, mit nem lehet. Ha kell gazterv, neki lesz tervezoje aki megcsinalja ugy hogy lehet ki sem megy. (es nem lesz dragabb mint aki te a google-val talalsz, es akinek fingja nincs a nalad helyi szolgaltato rigojairol) Es neki lesz telefonszama, ahol el lehet intezni nemkethetmulvara a gazoraleszedest, es o tudni fogja a gazmeosnak nem csak a mobilszamat, hanem a becenevet, es a gyerekei nevet, eletkorat is. Nem mindegy hogy azon megy a beszelgetes hogy hany mm atmeroju a legbeejto, vagy arrol hogy hogyan kapnak a halak, felvettek-e a gyereket a gimibe.
Vajk |
|
Előzmény:
 |
murray
2014-06-12 13:20:59
|
61297
|
rendben köszönöm az infókat. akkor azt kérdezném hogy melyik a legolcsóbban szabályosan kivitelezhető kémény+cirkó megoldás? van erre valami leírás a hatósági dolgokat is beleértve? a ház önálló, a gázóra az előszobában. viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|