|
|
|
|
 |
murray
2014-06-12 14:17:28
|
61302
|
az 1. bojlertől kb 5m a csap, a másik furdöszobából sztem vagy 10-15méter is megvan a távolság a kazánig
ráadásul áramból is keményen zabálnak még éjszakaiból is havi majd 200-250KWh a 2 bojler fogyasztása |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2014-06-12 13:50:41
|
61299
|
"viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e?"
Mekkorák lennének a távolságok, ha a kazánból/tól menne a melegvíz a csapolókhoz nem a bojlerokból ?
"érdemes-e?"
Esetek 90%-ban...Nem..
Csökkentené a megtérülés idejét ha kiiktatnád azokat is ! |
|
Előzmény:
 |
murray
2014-06-12 13:20:59
|
61297
|
rendben köszönöm az infókat. akkor azt kérdezném hogy melyik a legolcsóbban szabályosan kivitelezhető kémény+cirkó megoldás? van erre valami leírás a hatósági dolgokat is beleértve? a ház önálló, a gázóra az előszobában. viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|