Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2014-06-12 14:17:28 61302

az 1. bojlertől kb 5m a csap, a másik furdöszobából sztem vagy 10-15méter is megvan a távolság a kazánig

ráadásul áramból is keményen zabálnak még éjszakaiból is havi majd 200-250KWh a 2 bojler fogyasztása

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2014-06-12 13:50:41 61299

"viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e?"

Mekkorák lennének a távolságok, ha a kazánból/tól menne a melegvíz a csapolókhoz nem a bojlerokból ?

"érdemes-e?"

Esetek 90%-ban...Nem..

Csökkentené a megtérülés idejét ha kiiktatnád azokat is !

Előzmény:
murray Creative Commons License 2014-06-12 13:20:59 61297

rendben köszönöm az infókat. akkor azt kérdezném hogy melyik a legolcsóbban szabályosan kivitelezhető kémény+cirkó megoldás? van erre valami leírás a hatósági dolgokat is beleértve? a ház önálló, a gázóra az előszobában.  viszont lehet hogy a 2db villanyboylert meghagynám kérdés hogy mennyivel egyszerűbb lenne így a rendszer és érdemes-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!