|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-12 13:32:46
|
61298
|
Hááát, kivágod egy darab XPS habból... ? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-06-12 11:49:45
|
61282
|
az egyik haverom mondta, hogy létezik vmi 3szög alakú toldat amivel az ablaknál keletkező űrt pont ki lehet tölteni. de a neten sem találtam, még képet se. |
|
Előzmény:
 |
halaloszto
2014-06-11 22:53:15
|
61272
|
jabocs, kozelrol csak egyszer lattam olyat, de annak bonthatoak voltak a csovei.
Akkor nincs tul sok lehetoseged. Levenni egy ablakszarnyat, es csinalni a helyere egy teli deszkat, a szelen U alaku kivagassal?
Vajk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|