Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-12 13:32:46 61298

Hááát, kivágod egy darab XPS habból... ?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-12 11:49:45 61282

az egyik haverom mondta, hogy létezik vmi 3szög alakú toldat amivel az ablaknál keletkező űrt pont ki lehet tölteni. de a neten sem találtam, még képet se.

Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2014-06-11 22:53:15 61272

jabocs, kozelrol csak egyszer lattam olyat, de annak bonthatoak voltak a csovei.

 

Akkor nincs tul sok lehetoseged. Levenni egy ablakszarnyat, es csinalni a helyere egy teli deszkat, a szelen U alaku kivagassal?

 

Vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!