|
|
|
|
 |
halaloszto
2014-06-11 22:53:15
|
61272
|
jabocs, kozelrol csak egyszer lattam olyat, de annak bonthatoak voltak a csovei.
Akkor nincs tul sok lehetoseged. Levenni egy ablakszarnyat, es csinalni a helyere egy teli deszkat, a szelen U alaku kivagassal?
Vajk |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-06-11 22:48:29
|
61271
|
ez nem olyan, itt gázcső megy ki, nem lehet széteszedni, mobil split |
|
Előzmény:
 |
halaloszto
2014-06-11 22:32:07
|
61269
|
Amire neked szukseged van, az a lyuk.
Furhato az uvegre, a tokra, vagy szerintem legegyszerubb a falba. A falban a legegyszerubb bejavitani ha mar nincs ra szukseg.
Vajk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|