Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2014-06-11 22:53:15 61272

jabocs, kozelrol csak egyszer lattam olyat, de annak bonthatoak voltak a csovei.

 

Akkor nincs tul sok lehetoseged. Levenni egy ablakszarnyat, es csinalni a helyere egy teli deszkat, a szelen U alaku kivagassal?

 

Vajk

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-11 22:48:29 61271

ez nem olyan, itt gázcső megy ki, nem lehet széteszedni, mobil split

Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2014-06-11 22:32:07 61269

Amire neked szukseged van, az a lyuk.

 

Furhato az uvegre, a tokra, vagy szerintem legegyszerubb a falba. A falban a legegyszerubb bejavitani ha mar nincs ra szukseg.

 

Vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!