Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-11 22:48:29 61271

ez nem olyan, itt gázcső megy ki, nem lehet széteszedni, mobil split

A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2014-06-11 22:32:07 61269

Amire neked szukseged van, az a lyuk.

 

Furhato az uvegre, a tokra, vagy szerintem legegyszerubb a falba. A falban a legegyszerubb bejavitani ha mar nincs ra szukseg.

 

Vajk

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-11 21:56:01 61266

tudom nem lehetek sikeres ember, de nekem egyenlőre csak mobil split klímám van. kérdés az lenne hogy létezik-e vmi adapter az ablakba mert most 10 cmre nyitva van, vagy bukó ablakhoz, amin a kültéri egységet ki tudnám tenni?

 

mi a neve mert 20 perce guglizom de semmi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!