|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-11 22:48:29
|
61271
|
ez nem olyan, itt gázcső megy ki, nem lehet széteszedni, mobil split |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2014-06-11 22:32:07
|
61269
|
Amire neked szukseged van, az a lyuk.
Furhato az uvegre, a tokra, vagy szerintem legegyszerubb a falba. A falban a legegyszerubb bejavitani ha mar nincs ra szukseg.
Vajk |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-06-11 21:56:01
|
61266
|
tudom nem lehetek sikeres ember, de nekem egyenlőre csak mobil split klímám van. kérdés az lenne hogy létezik-e vmi adapter az ablakba mert most 10 cmre nyitva van, vagy bukó ablakhoz, amin a kültéri egységet ki tudnám tenni?
mi a neve mert 20 perce guglizom de semmi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|