Keresés

Részletes keresés

buzascs1 Creative Commons License 2014-06-11 22:45:28 61270

Nem az a baj, hogy nem tudom, mi történt a betonnal, hanem az, hogymost mit lehetvele kezdeni.

Nem akarlak megsérteni, de ezzel nem megyek sokra, ha elmondod, hogy mit kellett volna tenni.

Ezzel mostmár én is tésztéban vagyok. A baj az, hogy a kőműves nem mondta el igazán, hogy mit kell vele tenni.

A beton megégett, ez már tény. A kérdés, hogy mit lehet vele tenni...

A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2014-06-11 21:49:26 61264

Ezt a locsolást sokan félreértik. A betont nem locsolni kell, a betont nedvesen kell tartani! Ha nem tetted akkor megégett...

Előzmény:
buzascs1 Creative Commons License 2014-06-11 16:35:48 61259

Sziasztok!

 

Szakértő segítségetek szeretném kérni az alábbi problémában:

kb. 2 hónapja betonoztunk a családi házunk előtt kocsibeállót. 15 cm beton réteg lett lerakva kőműves által.

Sajnos hamar kiderült, hogy valami nem sikerült jól, mert porzik a beton. A kőműves ránk mutogat, hogy nem locsoltuk eléggé, mi viszont annyit locsoltuk, amennyit ő mondott. Maga a betonfelület lejt, így a rálocsolt víz természetesen lefolyt róla.

Többször beszéltem vele és ígérte, hogy eljön és húz rá egy ragasztó réteget, de ez nekem kissé furának és nem annyira időtállónak tűnt.

Kedves úriember azóta sem jött el hozzánk és nem is érem utol már telefonon.

De nem kesergek, hanem szeretném megoldani valahogy, hogy ne menjen tönkre a beton, amint szétdolgoztuk magunkat.

 

Ebben szeretném kérni a segítségeteket, azaz van-e valami technika, amivel meg lehet állítani a porzást hosszabb távon és nem kerül túl sokba, mert így is a kisebb vagyonba került már a betonozás.

 

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.

 

Üdv,

Csaba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!