|
|
|
|
 |
Peter atyuska
2014-06-11 20:16:31
|
61262
|
Ezt mindenki meglépi ha van valós ajánlata ha nincs, te azt az árat ad meg ami neked a műszaki állapot szerint megér egy kicsit kevesebbet hogy tudjál emelni. De licitbe ne menjél bele, csak addig az összegig amíg elmehetsz max. |
|
A hozzászólás:
 |
szasa6
2014-06-11 17:29:05
|
61261
|
Nembiztos hogy kőzetgyapot, inkább sima "hungarocell" lehet..
De lehet korán kezdtem el filózni ezen, mert most beszéltem a tulajjal, azt mondta csak vasárnapig tud várni, mert 2 érdeklődője is van, majd akkor dönt hogy kinek adja oda, illetve ki ajánl a legtöbbet a házért... :( Na ilyen licitálásba nem karok belemenni, vagy ezzel akar eltántorítani attól hogy alkudjak az irányárból... |
|
Előzmény:
 |
joevagyok68
2014-06-11 09:08:10
|
61252
|
"+ 5cm kőzetgyapot a meglevőre"
Tehát a "meglévő" is kőzetgyapot ?
Vagy ha nem, akkor miért kőzetgyapot ?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|