Keresés

Részletes keresés

Peter atyuska Creative Commons License 2014-06-11 20:16:31 61262

Ezt mindenki meglépi ha van valós ajánlata ha nincs, te azt az árat ad meg ami neked a műszaki állapot szerint megér egy kicsit kevesebbet hogy tudjál emelni. De licitbe ne menjél bele, csak addig az összegig amíg elmehetsz max.

A hozzászólás:
szasa6 Creative Commons License 2014-06-11 17:29:05 61261

Nembiztos hogy kőzetgyapot, inkább sima "hungarocell" lehet..

 

De lehet korán kezdtem el filózni ezen, mert most beszéltem a tulajjal, azt mondta csak vasárnapig tud várni, mert 2 érdeklődője is van, majd akkor dönt hogy kinek adja oda, illetve ki ajánl a legtöbbet a házért... :( Na ilyen licitálásba nem karok belemenni, vagy ezzel akar eltántorítani attól hogy alkudjak az irányárból...

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2014-06-11 09:08:10 61252

"+ 5cm kőzetgyapot a meglevőre"

Tehát a "meglévő" is kőzetgyapot ?

Vagy ha nem, akkor miért kőzetgyapot ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!