Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-06-11 12:36:03 22539

http://www.digilabfoto.hu/szolgaltatasok_filmhivas.htm

 

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-06-11 12:17:15 22538

Inkább csak hívasd Tri-X-nek. Ha budapesti vagy több lehetőséged is van, ha vidéki, akkor szinte semmi. 

A Soós Művek elég ismert a belvárosban:

 

http://www.soosfoto.hu/szolgaltatasok/filmhivas-24

A hozzászólás:
ata4ata Creative Commons License 2014-06-11 12:02:17 22537

Sziasztok!

 

TRI-x filmet próbálgatok, tudnátok segíteni, hogy hol tudom előhívatni a negatívot?

 

Néhányan azt mondják nyugodtan hívathatom laborban C41-es technológiával.

 

Tanácstalan vagyok, előre is köszi a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!